GLOBAL

Tule tööle

 

Dentsu Eesti tiimis töötab 50 andekat ja pühendunud turundustalenti. Me töötame igapäevaselt juhtivate brändidega nii Eestist kui välismaalt, tehes koostööd kolleegidega üle kogu maailma.

Dentsus töötamine tähendab mitmekülgseid karjäärivõimalusi nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Toetame töötajate liikumist grupi sees ja kogemuste omandamist erinevates valdkondades.

Lisaks sellele pakume tipp-tasemel koolitusprogramme ning ligipääsu Dentsu rahvusvahelisele oskusteabele. Kõige andekamatel on võimalus osaleda Dentsu grupi globaalses arenguprogrammis ROUTE500

Oled uueks väljakutseks valmis? Liitu meiega!

 

Käimasolevad töökonkursid:

Sinu väljakutseks saab olema meie erinevate kohalike ja rahvusvaheliste klientide sotsiaalmeedia unelmate väljatöötamine ja elluviimine, sotsiaalmeedia kontode haldamine ja sisuloome.

Sinult ootame eelnevat töökogemust sotsiaalmeedia valdkonnas; et Facebook Ads Manager oleks Sinu sõber, mitte pelgalt tuttav; et Sul oleksid baasteadmised mõne kujundusprogrammi kasutamisest, kus oma lennukatele ideedele kuju ja nägu anda; et Sul oleks täpne keelevaist; et oleksid heal tasemel nii eesti kui ka inglise keeles; et Sul oleks loovust mõelda kastist väljapoole ja julgust need ideed teoks teha.

Sind ootab rahvusvaheline Dentsu Aegis Network agentuuride grupp, kust leiad oma ala tegijad, kes kohvilõhna asemel hingavad sisse ambitsiooni ja välja innovatsiooni ning kes hommikuvõimlemise asemel tegelevad piiride nihutamisega, et muuta võimatut võimalikuks. Meie kahekorruselises kesklinna kontoris unustad sinised esmaspäevad ja hallid argipäevad, sest kontor on värviline, seltskond on kirju, meeskonnavaim ülevoolavalt elav ning tööülesanded nõnda väljakutsuvad, et lihtsalt ei luba igavusel tekkida.

Kandideerimine kuni 26.05
Saada oma CV ja A4 motivatsioonikiri [email protected]